5, Dec 2021
Canlı Tombala Nasıl Oynanır

Canlı tombala nasıl oynanır: Tombala, çok kolay kuralları olan özel bir oyun olarak dikkat çeker. Çoklu katılımcının şart olmasının yanı sıra erişim için Türkçe yayın yapın işletmeler üzerinden girişin yerine getirilmesi gerekiyor. Bu anlamda tüm tombala oyun kurallarını edinmek adına makalemizden kolaylıkla tüm bilgileri alabilirsiniz.

Canlı Tombala Nedir?

Canlı tombala nasıl oynanır: Online tombala, bu hizmeti sunan siteler üzerinden katılımın sağlanmış olduğu özel bir şans oyunudur. Online ifadesinin kullanılmasının nedeni ise kesinlikle canlı olmasıdır. Yani sanal bir karakteri söz konusu değildir. Sayıların çekilmesinden sonra satın alınmış olan kart üzerinde bunların yakalanması gibi basit bir mantığı vardır.

Canlı tombala oyunu hizmetleri sunan siteler söz konusudur. Erişimin sağlanmasının sonrasında üyelik alınması ve yatırımın gerçekleştirilmesi gibi iki değişik aşama geçilmelidir. Daha sonra özel tasarlanmış olan alandan, kart satın alarak katılımı kolaylıkla yapabilirsiniz. Online tombala oyunu içinde sizin gibi gerçek kişilerin söz konusu olmasının yanı sıra ayrıca oyunu yöneten bir kişi de bulunur.

Canlı Tombala Kartları Ne Demek?

Tombala oyun kartları alınmadan erişimin bu oyuna yapılması söz konusu değildir. Bu sadece casino işletmelerinde değil aynı zamanda gerçek hayatta da aynıdır. Ancak söz konusu tombala oyunu canlı sitelerde ve internette yer almasından ötürü fiziki olmayan kartlar özel bir biçimde tasarlanmış, üyelere sunulmuştur.

Canlı tombala oynamak isteyen kişiler minimum bir tane olmak üzere bunlardan almak zorundadır. Tabi ki bunun sayısının daha fazla olması da mümkündür. Kartların tasarımına baktığımızda her birinde doğal olarak 15 tane rakamın bulunmuş olduğunu görmekteyiz. Satır mantığı söz konusudur ve bir satırda 5 adet sayı vardır. Yani klasik bir tombala kartı şeklindedir.

Canlı Tombala Kartları Satın Alma Nedir?

Canlı tombala kartları satın alma işlemi, hesapta bulunan parayla mümkündür. TL olarak aktarımın sağlanmasının ardından hemen ilgili bölümden gerçekleştirilecek olan seçim sonrasında satın alma işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Bunun için de minimum ve maksimum rakamları bilmek lazım. Alt sınır her daim 1 olmasının yanı sıra üst sınır bazı sitelerde 5 ve bir kısmında ise 6 olarak karşımıza çıkar. Buna göre hareket edilmesi esastır. Online tombala oyunu katılımı bunun sonrasında gerçekleştirilir.

Canlı Tombala Nasıl Oynanır?

Canlı tombala nasıl oynanır: Online tombala oynamak basit olmasının yanı sıra kurallarının açıklığı sayesinde beklentileri sonuna kadar karşılar. Alınmış olan kartların ardından sayıların çekildiği yerde online olmak şarttır. Bunun sonrasında ise oyunun takip edilmesi gibi bir durum söz konusudur. Çekilen sayıların kartta yer alması, tüm rakamların tutturulması halinde kazanmış olarak kabul edilirsiniz.

Canlı Tombala Çekilişi Nasıldır?

Canlı tombala nasıl oynanır: Online tombala çekilişi denildiği zaman bunun her daim hem güvenilir hem de özel olan bir stüdyodan sağlandığını görmekteyiz. Sizin gibi kart satın almış olan kişilerin tümü buradan katılımı gerçekleştirirler. Daha iyi bir oyun deneyimi için ilgili sayıların hepsi topların üstüne yazılmıştır.

Beyaz renkli olan canlı tombala topları bir küre içine koyulur ve bunun de kesinlikle şeffaf olmasına dikkat edilir. Böylelikle tüm oyun süreci katılımcıların önünde, canlı bir biçimde, sorun olmadan başlar. Hava veren bir cihaz topları karıştırır. Bunların içinden bir tanesi ise rastgele ilgili alana düşer.

Oyunu yöneten kişi bu topu eline alarak kaldırır ve gösterir. Bununla beraber sistem kaydının da gerçekleştirilmiş olduğunun altını çizmek lazım. Bu sırada oyuna giriş yapmış olan kişilerin ekstradan herhangi bir işlem yapmasına lüzum yoktur. Çünkü başarılı altyapı sayesinde eğer çekilmiş olan sayı sizin kartınızda bulunuyorsa üstü hemen kapatılarak zaman kaybının da önüne geçilmiş olunacaktır. Bundan dolayı online tombala oyunu kesinlikle avantaj sağlar.

Canlı Tombala Kazanım Nasıl Olur?

Canlı tombala nasıl oynanır: Canlı tombala kazanım kuralları son derece açık olarak karşımıza çıkar. Kartınızda yer alan rakamların tümünü sizin rakiplerinizden hemen önce yakalamanız yeterlidir. Bundan dolayı tombala oyununun kesinlikle şansla birleşmiş olduğunun altını çizmek lazım. İlk satırın tutturulmasına çinko adı verilir. İkinci satırın yakalanması halinde buna ikinci çinko denilir. Son satırla beraber tüm rakamlar artık tutturulduğu için başarılı bir biçimde tombala yapmış olursunuz. Görüldüğü üzere oyun hem kolay hem de çok keyiflidir.

Canlı Tombala Taktikleri Var mıdır?

Canlı tombala oyununda taktik kullanmak her daim mantıklıdır ve bunun iki değişik stratejiden oluşmuş olduğunu görmekteyiz. Bunlar şöyledir;

  • Daha çok kart satın almak kesinlikle mantıklı olmasıyla öne çıkar. Çünkü toplamda 90 sayıdan sizin kartınızda olanların tutturulması, fazla kart ile mümkündür. Buna göre her işletmede belli bir limitin bulunduğunu görmekteyiz. Genellikle maksimum 5 ya da 6 tombala kartının satın alınması söz konusudur. Bunun sonrasında oyun girişi yapılır.

  • Online tombala kazanımı için dikkat edilecek ve uygulanacak olan bir diğer taktik ise sayıların aynı olmamasına özen göstermektir. Yani birden çok kart söz konusu olduğunda rakamlara bakılmalıdır. Aynı sayının iki veya daha fazla olması doğal olarak kazanma yüzdesinin düşmesi demektir.

Tüm bunların uygulanması durumunda başarılı olabilirsiniz.

S.S.S

Canlı tombala kartlarında kaç tane rakam yer alır?

Canlı tombala kartlarını satın almış olan bir kişi bunun üzerinde toplamda 15 sayının bulunduğunu hemen görebilirler.

Canlı tombala oyunlarında mobil uyum nasıldır?

Her zaman tablet ve cep telefonları üzerinden gerek Android gerekse IOS ile katılımın sağlanması mümkündür.

Canlı tombala oyunlarında çekilişi nerede yapılır?

Canlı tombala oyunlarında çekiliş olarak bilinen işlem site üzerinden erişim sağlanabilecek özel bir stüdyoda gerçekleştirilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *