15, Dec 2021
Canlı Tombala Oyunu

Canlı tombala oyunu kart sayısı kadar kişinin katılım sağladığı, kuralları basit ve aynı zamanda şansa dayalı olmasıyla öne çıkan bir opsiyondur. Bu anlamda sık bir biçimde tercih edilmesi kesinlikle şaşırtıcı değildir. Online özelliklere sahip olması ise gerçekçiliğin artması anlamına gelir. Daha çok bilgi için yazımızı okuyabilirsiniz.

Canlı Tombala Oyunu Nedir?

Canlı tombala oyunu, kartların kullanıldığı ve sayıların öne çıktığı bir şans oyunu olarak dikkat çeker. Tombala yüzlerce yıllık bir geçmişe sahiptir. Özellikle yılbaşı geceleri olduğunda akla gelen ilk oyunlardan birisidir. Online tombala birden fazla kişiyle oynanmasının yanı sıra genellikle kurallarının çok basit olmasından dolayı tercih edilir.

Online tombala oyunu erişimi sağlayabilmek için bunu sunan ilgili firmaların resmi sitelerinden kesinlikle hesap açmak lazım. Kaydınızı oluşturmanızın ardından gerçekleştireceğiniz yatırım sonrasında katılımı hızlı bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Tombala canlı şekilde oynanmasından ötürü kesinlikle giriş yapan herkesin gerçek oyuncular olduğunun da altını çizmek lazım.

Canlı Tombala Oyunu Kartları Özellikleri Nelerdir?

Canlı tombala oyun kartları her zaman büyük bir önem arz etmesinden ötürü bunların özelliklerinden bahsetmek lazım. Kart fiziki olarak söz konusu olmasa bile bunun elektronik ortamda, yani internet sitesinde özel bir biçimde tasarlanmış olduğunu görmekteyiz. Şekli ise dikdörtgendir. Parayla satın alınması temel bir şarttır.

Bahis siteleri tombala oyunu erişimi sonrasında elde edilecek olan kartta üç adet satır bulunur ve başarılı bir biçimde tasarlanmıştır. Bunun yanı sıra her satırda 5 tane rakam öne çıkar. Böylelikle toplamda 15 sayı bulunur. Katılımı sağlamış olan bir kişi işte bu sayıların tümünü çekiliş sonrasında tutturmak zorundadır.

Canlı Tombala Oyunu Kartları Satın Alma Nedir?

Canlı tombala oyunu kart satın alma işlemi her zaman bir zorunluluk olarak dikkat çeker. Hangi işletme olursa olsun bunun için belirtilmiş olan alt sınırın 1 olduğunu görmekteyiz. Yani tek bir kartın satın alınmasının ardından online tombala katılımı kolaylıkla yapılır. Bunun için de gerçek para kullanılır. Buna ek olarak siteler daha çok kartın elde edilmesine de izin verdiklerinden bu durum avantaj demektir.

Canlı Tombala Oyunu Nasıl Oynanır?

Canlı tombala oyununun kuralları şöyledir;

  • Canlı tombala oyunu içinde oyuncu sayısı konusunda koyulmuş olan hiçbir sınırlama yoktur. Ancak burada önemli olan nokta kişi sayısının artması durumunda oyunun daha keyifli bir hale geleceğidir. Bu da farklı bir deneyim anlamını taşır.

  • Oyunda yer alan sayıların toplamına baktığımızda bunun toplamda 90 adet olduğunu görmekteyiz. Rakamların adedi konusunda farklılıklar olabilir. Çünkü 75 ya da 50 sayı ile oynanan tombala versiyonları da mevcuttur.

  • Canlı tombala oyunu katılımı yapmak isteyen kişilerin kesinlikle üyelik ve yatırım sonrasında kart satın alması mühimdir. Bunun sağlanmasının ardından çekiliş kısmında online olmak diğer bir aşama olarak karşımıza çıkar.

  • Tüm bunların yanı sıra unutulmaması gereken bir diğer husus ise edinilmiş olan karttaki rakamlarla çekilişi yapılacak olan sayıların aynı olmasıdır. Yani bir nevi şans faktörü öne çıkar ve bu sayede kazanmak da mümkün olur.

Canlı Tombala Oyunu Çekilişi Nasıldır?

Canlı tombala oyunu çekilişi resmi site üzerinden gerçekleştirilir. Sadece yatırım yapmış, kart satın almış olan kişilerin ilgili oyuna erişimi sağlanabilir. Bu anlamda kesin ve katı kuralların bulunmuş olduğunun altını çizmek lazım. Bunun yanı sıra dikkat çeken bir diğer husus ise çekiliş kısmının özel bir stüdyo olmasıdır.

Erişimle beraber hem sayıların bulunduğu küreyi hem de burada çekim yapacak olan krupiyeyi görebilirsiniz. Eş zamanlı olarak oyun başlatılır. Toplar karıştırılır ve bunların tümü canlı bir biçimde gerçekleştirilir. Katılımcılar da bilgisayarları üzerinden izleyebilirler.

Her bir sayının çekilmesinden sonra bunun sistem tarafından size gösterilmesi kesinlikle ilgili ortamın ne kadar güvenilir olduğunu ortaya koyar. Bunun yanı sıra rakamların çıkmasından sonra sahip olduğunuz kartı her daim kontrol etmek zorunda değilsiniz. Çünkü sistem bunu sizin yerinize yapar. Eğer bir sayı yakalandıysa buradan mevcut rakamın üstü kapatılır. Görüldüğü üzere oyun çekilişi son derece sistemlidir.

Canlı Tombala Oyunu Kazanım Nasıl Olur?

Canlı tombala oyununda kazanmak çok zor olmamakla beraber bunun şansla direkt alakalı olduğunu hemen ifade etmek lazım. Canlı tombala oyunu katılımını yapmış olan bir kişinin en az 1 tane kartı vardır. Tek bir kart üzerinde de toplamda 15 adet sayı yer alır. Bu rakamların her biri çekiliş sırasında yakalanmak zorundadır. İşte tüm bu rakamların aynı olması durumunda tombala yapmış olursunuz. Yani kuralları basit ve şansın öne çıktığı bir oyundur.

Canlı Tombala Oyunu Taktikleri Var mıdır?

Online tombala kazanım taktikleri söz konusudur ve bunun iki tane olduğunu görmekteyiz. İlki kart satın almadır. Bu zorunlu bir işlem olmasının yanı sıra özellikle kart sayısının artırılmasının büyük bir avantaj anlamına geldiğini bilmek gerekiyor. Diğer opsiyon ise çoklu kartların kontrol edilerek aynı sayıların bulunmadığından emin olmaktır. Böylelikle daha kolay şekilde kazanmak mümkün olacaktır.

S.S.S

Canlı tombala oyununda çinko ne demek?

Canlı tombala oyunu erişimi sonrasında kartın üstündeki bir satırda yer alan tüm rakamların eşleştirilmesine çinko adı verilir?

Canlı tombala oyununda kaç tane kart satın alınmalıdır?

Bu anlamda belirlenmiş olan minimum sınır 1 olarak dikkat çekerken, üst sınır bazı işletmelerde 5, bir kısmında ise 6 olarak karşımıza çıkar.

Canlı tombala oyunu mobil cihazlarla oynanabilir mi?

Her zaman akıllı telefonların yanı sıra değişik marka tabletler sayesinde de oyun katılımının yapılabilmesi noktasında bir sorun karşınıza çıkmaz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *